Architektura i integracja rozwiązań

Break_TitleToBody_Header

Wraz z przyspieszeniem transformacji cyfrowej, nowe ryzyka wpływają na architektury, aplikacje, platformy i infrastrukturę informatyczną. Aby zmaterializować swoją podróż w dziedzinie Systemu Bezpieczeństwa Informacji (SSI) i pomóc w rozwiązaniu wyzwań technicznych związanych z potrzebami związanymi z bezpieczeństwem, nasi konsultanci oferują swoją ekspertyzę w zakresie dostosowanych usług doradztwa w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i integracji technicznych rozwiązań, doskonale dopasowanych do Twoich potrzeb.

Zakres techniczny objęty naszymi usługami

Cloud Engineer analizujący infrastrukturę IT klienta

Zabezpiecz swoje sieci przed intruzami, atakami typu Distributed Denial of Service (DDoS) oraz wewnętrznymi zagrożeniami, wprowadzając skuteczne środki bezpieczeństwa.

 

Zabezpiecz swoją infrastrukturę, aplikacje i dane hostowane w środowiskach chmurowych publicznych lub prywatnych przed zagrożeniami zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi.

 

Zapewnij niezakłóconą ochronę dla swoich urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety, poprzez Zarządzanie Urządzeniami Mobilnymi (MDM), spersonalizowane środki bezpieczeństwa oraz proaktywną Obronę przed Zagrożeniami Mobilnymi (MTD).

 

Zdobądź kontrolę nad dostępem do zasobów IT dzięki wieloczynnikowej autoryzacji (MFA) oraz wydajnym i elastycznym rozwiązaniom do zarządzania tożsamościami.

 
 

Zabezpiecz swoje punkty końcowe - takie jak komputery stacjonarne, laptopy i serwery - przed zagrożeniami za pomocą środków ochrony i naprawy.

 

Ciągle monitoruj swój system IT w celu wykrywania podejrzanych działań lub naruszeń bezpieczeństwa, wykorzystując rozwiązania do wykrywania intruzów i automatyczną reakcję oraz zapewniając proaktywną i wszechstronną strategię bezpieczeństwa.

 

Zintegruj bezpieczeństwo na każdym etapie cyklu życia rozwoju aplikacji i oprogramowania oraz stosuj bezpieczne praktyki rozwoju (DevSecOps).

 
 

Nasze rozwiązania i partnerzy

Dlaczego inwestować w integrację rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa?

Bezpieczeństwo danych
Zachowaj poufność i integralność swoich wrażliwych danych oraz chron swoją własność intelektualną, zapewniając autoryzowany i bezpieczny dostęp.
Odporność operacyjna

Zapewnij ciągłość działalności, unikając przerw i kosztów związanych z atakami cybernetycznymi.

Uproszczona zgodność

Ułatw zarządzanie zgodnością z przepisami i normami dotyczącymi systemów informatycznych w złożonych i zmieniających się środowiskach regulacyjnych.

Reputacja i przewaga konkurencyjna

Buduj zaufanie swoich klientów, dbając o bezpieczeństwo ich danych. Stań się godnym zaufania partnerem i wyróżnij się na tle konkurencji.

Ochrona przed zagrożeniami

Zwiększ swoje możliwości wykrywania i reagowania na ciągle ewoluujące zagrożenia, zapewniając zaawansowane zabezpieczenia środowiska IT.

Zoptymalizowane operacje związane z bezpieczeństwem - Zwrot z Inwestycji w Bezpieczeństwo (ROSI)

Skonsoliduj i zoptymalizuj narzędzia i procesy związane z bezpieczeństwem, oszczędzając na wydatkach operacyjnych i jednocześnie wzmacniając swoją zdolność do zapobiegania, wykrywania i reagowania na zagrożenia.

Girl_CTA_4
Potrzebujesz
wsparcia w realizacji projektu?
Skontaktuj się z nami!
Zacznijmy naszą historię
Dołącz do zespołu!