Dostawa Oprogramowania

Break_TitleToBody_Header

Jesteśmy z Tobą na każdym kroku, aby zagwarantować najlepsze produkty oprogramowania dla Twojej firmy i klientów - od koncepcji do projektowania, rozwoju i wdrożenia. To właśnie w ten sposób wspieramy Twój biznes i pomagamy mu rosnąć w czasie.

Czym jest Dostawa Oprogramowania?

Dostawa Oprogramowania to proces tworzenia, projektowania, rozwijania, testowania i wdrażania aplikacji komputerowych. Połączenie tych etapów jest znane jako cykl życia rozwoju oprogramowania.

 

Z Alter Solutions jako partnerem dostawy oprogramowania możesz liczyć na metodyki Agile i najnowsze technologie, które ożywią Twoje produkty oprogramowania.

Dostawa Oprogramowania z Alter Solutions

Z zaufanymi Kierownikami Projektu, Analitykami, Testerami, Programistami i Liderami Technicznymi jesteśmy odpowiednim partnerem do zaspokojenia potrzeb biznesowych, które obejmują:
Programista pracujący nad aplikacją dla projektu klienta

Zapewnij zgodność z licencjami oprogramowania, uzyskaj porady w celu poprawy swojego produktu i zapewnij właściwe wdrożenie.

Zdefiniuj dokładnie, co Twoje oprogramowanie ma robić i jak ma być zbudowane.

 

Zautomatyzuj i zoptymalizuj rozwijanie oprogramowania, jednocześnie dbając o wysokie standardy jakości.

 

Zdobądź kompletny zespół deweloperski dostosowany do pracy nad Twoim oprogramowaniem, od programistów po projektantów, testerów lub kierowników projektu.

 

Rozwijaj oprogramowanie aplikacyjne, aby wspierać funkcje biznesowe i żądania użytkowników.

 

Analizuj i rozwiązuj problemy z oprogramowaniem związane z wydajnością, niezawodnością, bezpieczeństwem, zgodnością i użytecznością.

 

Monitoruj wydajność oprogramowania, dokonuj aktualizacji w razie potrzeby i usuwaj wszelkie pojawiające się błędy lub awari.

 

Dlaczego warto stawiać na kwalifikowaną Dostawę Oprogramowania?

Ekspertka monitorująca wydajność oprogramowania
Szybszy czas dostarczenia na rynek

Gwarantuje szybsze wprowadzanie produktów na rynek, z wysokimi standardami jakości, jednocześnie dostosowując się do zmian i wymagań rynku.

Efektywność kosztów

Efektywna dostawa oprogramowania oszczędza pieniądze poprzez optymalizację procesów, jednocześnie wspierając wzrost firmy.

Zadowolenie klientów

Dostarczając systematycznie produkty dobrej jakości i odpowiadając na wszelkie potrzeby poprawy lub optymalizacji, zapewnić można sobie zadowolonych i lojalnych klientów.

Przewaga konkurencyjna
Wyprzedzanie konkurentów jest możliwe dzięki upewnieniu się, że posiada się najlepiej wykwalifikowanych ekspertów oraz najnowsze technologie i narzędzia w ramach swoich produktów oprogramowania.
Większa elastyczność
Nie tylko można liczyć na obecność najlepszych ekspertów u swojego boku, ale także na łatwe skalowanie i dostosowywanie zespołu w zależności od potrzeb projektu.

Nasi eksperci są certyfikowani

Zespół Agile Masters pracujący w biurze klienta

Zespoły Alter Solutions korzystają z doświadczonych i certyfikowanych ekspertów w różnych językach programowania oraz platformach Front-end / Back-end, w tym Microsoft .NET, Java, Python, Angular, React, Vue, Javascript lub Node.js.


Nasi konsultanci pracują w bardzo elastycznym modelu i zawsze są dostępni, aby dodać wartość do projektu klienta, gdy brakuje wiedzy technologicznej lub doświadczenia, dzięki naszej usłudze Outsourcingu IT.

Nasza wiedza specjalistyczna

Nasze modele biznesowe


Outsourcing
Outsourcing IT oznacza zatrudnianie zewnętrznych dostawców usług w celu zapewnienia i dostarczenia określonych rozwiązań i funkcji IT, takich jak rozwijanie oprogramowania. Nasze zespoły Outsourcingowe łączą doświadczenie Inżynierów Seniorów z dynamiką i kreatywnością młodych profesjonalistów, co prowadzi do wielodyscyplinarnych i elastycznych partnerstw korzystnych dla klienta.

Nearshore
Nearshore oznacza zatrudnianie partnera IT w sąsiednim kraju. Zespoły Nearshore pracują w tej samej lub bardzo podobnej strefie czasowej co Klient i dzielą wartości kultury pracy.W Alter Solutions szanujemy DNA Nearshore, zapewniając dostosowane metodologie pracy, zarządzanie projektami dostosowanymi do Klienta, żywe projekty i zespoły oraz wspólny język.
Girl_CTA_4
Potrzebujesz
wsparcia w realizacji projektu?
Skontaktuj się z nami!
Zacznijmy naszą historię
Dołącz do zespołu!