Cyberbezpieczeństwo

Break_TitleToBody_Header

W kontekście cyfrowej transformacji nasi klienci są stale konfrontowani z atakami wymierzonymi w ich zasoby danych i infrastrukturę. Dlatego każdego dnia wspieramy ich w poprawianiu technicznych i organizacyjnych kwestii bezpieczeństwa.

Aby zapewnić gwarancje i umocnić zaufanie swoich klientów, firma Alter Solutions przeprowadza proces uzyskiwania oznakowań i certyfikacji swoich usług oraz zasobów.

 

Alter Solutions wykorzystuje w szczególności kwalifikację PASSI we wszystkich zakresach: audyt organizacyjny i fizyczny, audyt architektury, audyt konfiguracji, audyt kodu oraz test włamań.

 

Kwalifikacja ta zapewnia naszym klientom między innymi wysoki poziom wiedzy naszych audytorów oraz solidny, sprawdzony proces audytu.

Visa-PASSI-3

Obszary naszej specjalizacji

Group 611 Group 611-1
Zarządzanie cyberbezpieczeństwem

Wsparcie merytoryczne w zakresie bezpieczeństwae

Dowiedz się więcej arrow-white arrow-hover
Group 613-1 Group 613
Architektura i integracja rozwiązań

Stworzenie podstaw bezpieczeństwa

Dowiedz się więcej arrow-white arrow-hover
Group 609-2 Group 609-3
Audyt i testy penetracyjne

Oceń poziom bezpieczeństwa swoich systemów

Dowiedz się więcej arrow-white arrow-hover
Group 615-2 Group 615-3
Obrona cybernetyczna

Bieżące wsparcie i ochrona

Dowiedz się więcej arrow-white arrow-hover

Nasze modele biznesowe


Outsourcing
Outsourcing IT oznacza zatrudnianie zewnętrznych dostawców usług w celu zapewnienia i dostarczenia określonych rozwiązań i funkcji IT, takich jak rozwijanie oprogramowania. Nasze zespoły Outsourcingowe łączą doświadczenie Inżynierów Seniorów z dynamiką i kreatywnością młodych profesjonalistów, co prowadzi do wielodyscyplinarnych i elastycznych partnerstw korzystnych dla klienta.

Nearshore
Nearshore oznacza zatrudnianie partnera IT w sąsiednim kraju. Zespoły Nearshore pracują w tej samej lub bardzo podobnej strefie czasowej co Klient i dzielą wartości kultury pracy.W Alter Solutions szanujemy DNA Nearshore, zapewniając dostosowane metodologie pracy, zarządzanie projektami dostosowanymi do Klienta, żywe projekty i zespoły oraz wspólny język.