Outsourcing

Break_TitleToBody_Header

Czy szukasz ekspertów IT, aby wzmocnić swój zespół lub stworzyć nowy od podstaw? W takim przypadku Alter Solutions to idealny partner do subkontraktowania usług informatycznych dla Ciebie. 

Czym jest outsourcing IT?

Outsourcing oznacza wynajmowanie zewnętrznych dostawców usług w celu zapewnienia i dostarczenia określonych rozwiązań i funkcji informatycznych. Obejmuje to rozwijanie oprogramowania, utrzymanie systemów i infrastruktury, cyberbezpieczeństwo, zarządzanie danymi, obliczenia w chmurze, między innymi.

 

Istnieją trzy podstawowe rodzaje outsourcingu: onshore (wynajmowanie w kraju macierzystym), nearshore (wynajmowanie w pobliskim kraju) i offshore (wynajmowanie w innej części świata).

Korzyści z Outsourcingu IT

Jak Outsourcing IT może pomóc w pomyślnym wdrożeniu Twoich projektów?
Oszczędność kosztów
W porównaniu z zatrudnianiem i zarządzaniem zespołem wewnętrznym, Outsourcing IT jest najbardziej efektywnym pod względem kosztów i oszczędzającym czas sposobem osiągnięcia Twoich celów.
Zoptymalizowany proces rekrutacji

Zaufaj swojemu partnerowi do Outsourcingu IT, aby wybrał odpowiednich kandydatów do Twojego projektu. Tymczasem możesz skupić się na podstawowych działaniach swojego biznesu.

Większa elastyczność
Outsourcing pozwala nie tylko uzyskać dostęp do szerszego zakresu umiejętności, ale również umożliwia dostosowanie rozmiaru zespołu do wymagań projektowych lub warunków rynkowych.
Odblokuj najnowsze technologie
Partnerzy do Outsourcingu IT często mają dostęp do najlepszych i najnowszych technologii oraz narzędzi, co może pomóc Twojemu biznesowi utrzymać przewagę konkurencyjną.

Nasze modele pracy

Dopasowujemy sposób naszej pracy do Twoich potrzeb. Oto kilka modeli pracy outsourcingowych, które oferujemy.
Outsourcing programistów na spotkaniu zespołukaniu zespołu

Body Leasing / Outstaffing

Doskonała opcja, gdy Twój zespół potrzebuje osoby posiadającej konkretne umiejętności IT na określony czas lub dla konkretnego projektu.

Team Leasing

Jeśli potrzebujesz wysoko wyspecjalizowanego i zorganizowanego zespołu do realizacji wymagającego projektu IT, to jest właściwy wybór.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Web Developer pracujący nad nową stroną internetową dla klienta
1. Klaryfikacja wymagań

Doprecyzowanie z Klientem wymagań technologicznych i umiejętności miękkich wymaganych w projekcie.

2. Wyszukiwanie i selekcja

Poszukiwania Kandydatów, wstępna weryfikacja telefoniczna, spotkanie rekrutacyjne oraz weryfikacja techniczna. Przygotowanie rekomendacji w postaci profili, które wysyłamy do Klienta. 

3. Weryfikacja przez klienta

Klient spotyka zarekomendowanych Kandydatów oraz wybiera Konsultanta do współpracy.

4. Podpisanie umowy

Alter Solutions podpisuje umowę z wybranym Konsultantem IT.

5. Onboarding

Klient rozpoczyna współpracę z wybranym Konsultantem IT od onboardingu wprowadzającego Konsultanta do organizacji i systemów Klienta.

Nasze Case Studies Outsourcingu

Dowiedz się więcej o Outsourcingu

Zespół Nearshore omawiający ulepszenia projektu klienta

Artykuł

Nearshore vs. Offshore vs. Onshore
Która opcja jest najlepsza?
Analityk biznesowy i kierownik projektu wymieniający się pomysłami

Artykuł

8 trends in IT outsourcing in 2023