Usługi zarządzane

Zespoły odpowiedzialne za cyberobronę muszą mierzyć się dziś z coraz większą liczbą ataków, które mają coraz bardziej złożony charakter. Służąc Państwu naszą wiedzą specjalistyczną, wspieramy Państwa w dziedzinie zarządzania i doskonalenia usług zapobiegania, wykrywania oraz reagowania na incydenty bezpieczeństwa.

Cybersecurity

Jaka usługa zapewni najlepszą ocenę bezpieczeństwa Państwa firmy?

ManagedXDR

Za pośrednictwem rozwiązania Alter Solutions ManagedXDR oferujemy pełną usługę wykrywania i reagowania na incydenty związane z bezpieczeństwem. Opieramy się na najnowszych osiągnięciach technologicznych oraz naszym doświadczeniu, aby zwiększyć Państwa możliwość wykrywania incydentów oraz przyspieszyć reakcje na nie.

Zarządzanie podatnością na ataki i zgodnością

Dzięki naszej specjalistycznej wiedzy w zakresie zarządzania podatnością na ataki i zgodnością, sprawdzonej metodologii i wykorzystaniu najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku, oferujemy skonsolidowany widok narażenia na ryzyko związane z cyberbezpieczeństwem w czasie rzeczywistym, co umożliwi lepsze ustalanie priorytetów działań naprawczych.

Odpowiedź na incydent

Oferujemy naszą wiedzę, aby wspierać Państwa w zakresie przewidywania i reagowania oraz w celu rozwijania Państwa możliwości reagowania na incydenty związane z bezpieczeństwem.

Nasi eksperci posiadają certyfikaty

Dlaczego warto wybrać firmę Alter Solutions?

Zaufanie

Aby zapewnić gwarancje i umocnić zaufanie swoich klientów, firma Alter Solutions przeprowadza proces uzyskiwania oznakowań i certyfikacji swoich usług oraz zasobów. Pierwszym elementem tej strategii jest kwalifikacja PASSI RGS.

Specjalistyczna wiedza

Jednym z naszych głównych celów jest rozwijanie i utrzymywanie wysokiego poziomu wiedzy. Oprócz przeznaczania budżetu na monitoring i wprowadzanie innowacji, szkolimy i certyfikujemy naszych konsultantów i audytorów we współpracy z organizacjami referencyjnymi w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Bliskość geograficzna

Dzięki 10 oddziałom w 6 krajach jesteśmy zawsze blisko Państwa firmy, w razie potrzeby zarządzając projektami i zadaniami w Państwa języku, zapewniając umiejętności i możliwości wszystkich naszych europejskich zespołów.
4. Hi five
Potrzebujesz
wsparcia w realizacji projektu?
Skontaktuj się z nami!
Zacznijmy naszą historię
Dołącz do zespołu!