• Alter Solutions ponownie uzyskało certyfikat Great Place to Work® w Belgii, Portugalii, Francji i Niemczech.
  • Polski oddział dołącza do grona certyfikowanych krajów i po raz pierwszy otrzymuje to wyróżnienie.
  • Wszystkie analizowane wymiary – wiarygodność, szacunek, sprawiedliwość, duma i koleżeństwo – przekroczyły 88% pozytywnych opinii.

 

Grupa Alter Solutions, firma konsultingowa świadcząca usługi informatyczne, w obszarze cyberbezpieczeństwa oraz projekty w obszarze nearshore uzyskała ponownie certyfikat Great Place to Work® - globalnego autorytetu ds. kultury i dobrostanu w miejscu pracy.

Certyfikat ten odzwierciedla zaangażowanie i ciągłe wysiłki zespołów Alter Solutions w tworzenie włączającego, pozytywnego, sprawiedliwego i wspierającego dobrostan środowiska pracy.

Wiarygodność, szacunek, sprawiedliwość, duma i koleżeństwo to wymiary oceniane w badaniu Great Place to Work®, w którym wzięło udział ponad 850 pracowników z Portugalii, Francji, Niemiec, Polski i Belgii. W ocenie dokonanej przez pracowników grupy wyróżniają się pozytywne wyniki w kwestiach takich jak sprawiedliwość, zaufanie, poczucie bezpieczeństwa i szacunek dla orientacji seksualnej, koloru skóry, pochodzenia etnicznego, wieku czy płci.

“Nasz wzrost jest godny uwagi, ale nasze zaangażowanie w to, aby wszyscy pracownicy czuli się mile widziani i szczęśliwi, zawsze jest naszym priorytetem. Z wielką dumą odnowiliśmy certyfikację w czterech krajach, w których jesteśmy obecni i dodaliśmy kolejny kraj do listy. Chcemy nadal być częścią globalnej społeczności firm, które stawiają swoich ludzi na pierwszym miejscu przez wiele lat.” – stwierdza Louis Vachette, Prezes Grupy Alter Solutions.

 

O GRUPIE ALTER SOLUTIONS

Grupa Alter Solutions to firma konsultingowo - informatyczna, katalizator transformacji cyfrowej. Została założona w 2006 roku w Paryżu.

W 2022 roku Alter Solutions dołączyła do grupy act digital, tworząc globalną społeczność talentów w dziedzinie technologii, obecną w dwunastu krajach: Niemcy, Belgia, Brazylia, Kanada, Stany Zjednoczone, Maroko, Hiszpania, Francja, Luksemburg, Polska, Portugalia i Serbia. Również w 2022 roku uzyskaliśmy certyfikat Great Place to Work®.

Udostępnij ten artykuł